Правила бронювання

Для бронювання вподобаного номера Вам необхідно уточнити чи доступний він на обраний період проживання, це можна зробити скориставшись  формой бронирования на нашому сайті, або уточнивши інформацію у адміністрації за телефонами моб. +38 (067) 484-46- 65 (WhatsApp, Viber) ,+38 (067) 486-36-45,  +38 (063) 618-65-50,

Після уточнення наявності номера для проживання, ставиться попередня бронь на 3 доби, після вам необхідно внести передоплату у розмірі 100% за першу добу проживання на протязі 3-х діб.

Якщо протягом цього часу передоплата не буде здійснена, попереднє бронювання автоматично знімається.

Можливі варіанти оплати обговорюються з адміністратором.

Після отримання передоплати номер буде заброньовано за Вами.

При поселенні в номер потрібно оплатити оренду за весь період проживання за вирахуванням суми авансу. Весь термін проживання в обов'язковому порядку сплачується до поселення.

В разі не оплати проживання вже заселившихся гостей протягом більше 24 годин, адміністрація залишає за собою право, відповідно до статті 594 Цивільного Кодексу України, утримати у себе речі проживають, до повного погашення боргу за своє проживання.

Ціни можуть бути змінені у зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в країні

Але при 100% передоплаті проживання вартість фіксується і мінятися не буде.

При авансі в розмірі добового проживання або іншої суми авансу типу броньованого номера закріплюється за гостем, але тариф може бути змінений (у зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в країні).

Сподіваємося на Ваше розуміння.

Відміна бронювання

При скасуванні бронювання за 15 днів до заселення сума передоплати повертається в повному обсязі При скасуванні бронювання менше ніж 15 днів до заселення, сума передоплати не повертається.

У разі невиконання Вами зобов'язань (як і приїзд, скасування броні, зміна час приїзду) передоплата не повертається.

Способи оплати

Уточнюються у адміністратора

Порядок проживання в міні готелі Наутілус
Адміністрація комплексу залишає за собою право у виборі клієнта.
Номер надається при пред'явленні гостем паспорта або військового квитка. У виняткових випадках, можлива реєстрація гостя по пред'явленню посвідчення водія (наказ №19 ГТА України від 16.03.2004г.).
Так само необхідно заповнити власноруч анкету встановленого зразка.

При розміщенні всіх дітей молодше 5 років на наявних ліжках не стягується жодної плати.
При розміщенні всіх дітей молодше 5 років на дитячих ліжечках не стягується жодної плати.

При розміщенні всіх дітей старшого віку або дорослих на додаткових ліжках стягується UAH 900 з особи за ніч.
Розміщення дітей та дорослих понад місць на які розрахований номер без надання додаткового ліжка та постільної білизни, рушники оплачується в розмірі UAH 700 на добу

Заїзд з 13.00 до 21.00

Виїзд до 11.00

Розрахунковий час 12:00 за київським часом

Куріння в номерах міні готелю Наутілус категорично заборонено

Адміністрація забезпечує можливість проживання Гостя в міні готелі тільки в оплачений період часу. Після закінчення оплаченого періоду за бажанням Гостя проживання може бути продовжено тільки при наявності вільних місць.